Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam23
Toplam Ziyaret132765 

Onkoloji Eczacıları Derneği Avrupa Onkoloji Eczacıları Derneği (ESOP) tam üyesidir.

''Sitotoksik İlaç Hazırlama Teknikleri ve Güvenli Oda Yönetimi'' eğitimi ESOP onaylı olarak verilmektedir.

Türkiye, ESOP Yönetim Kurulu üyesidir, Başkan Yardımcılığı, Eğitimler Koordinatörlüğü ve Yayınlar Koordinatörlüğü görevlerini yürütmektedir. 

7. OEK'in Ardından Teşekkür

TEŞEKKÜR

17~19 Kasım 2017 tarihlerinde sizlerin destek ve katkıları ile gerçekleştirdiğimiz 7. Onkoloji Eczacılığı Kongresi’nin ardından bu yazıyı teşekkürlerimi bildirmek üzere yazıyorum. Ülkemiz eczacılığının gelişimine nitelikli katkı sağlama amacı ile yoğun emekle hazırlanan kongremiz, 100’e yakın katılımcısı ile alanında önemli bir misyonu yerine getirmiştir. Kongre esnasında ve sonrasında aldığımız geri bildirimlerde doğru konulara odaklandığımız, zamanı ve mekanı iyi değerlendirdiğimiz sonucuna vardık. Kongre ve workshopların, katılımcıların mesleki bilgi ve deneyimlerine katkı sağladığını, eğitmen ve konuşmacılarımızın doğru seçtiğimizi gördük. Sizlerin geri bildirimleri bizim için çok değerli, bu nedenle lütfen görüş ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşınız. Paylaşımınız önümüzdeki kongre ve etkinliklerimize ışık tutacaktır.

Tekrar teşekkür ve takdirlerimizi şahsım ve yönetim kurulum adına sunar ve önümüzdeki kongrelerde de sizleri yol arkadaşımız olarak görmek isteriz.

Sevgi ve saygılarımızla.
Uzm Ecz Ahmet Sami Boşnak
Onkoloji Eczacıları Derneği Başkanı

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
183 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın