Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam7
Toplam Ziyaret130031 

Onkoloji Eczacıları Derneği Avrupa Onkoloji Eczacıları Derneği (ESOP) tam üyesidir.

''Sitotoksik İlaç Hazırlama Teknikleri ve Güvenli Oda Yönetimi'' eğitimi ESOP onaylı olarak verilmektedir.

Türkiye, ESOP Yönetim Kurulu üyesidir, Başkan Yardımcılığı, Eğitimler Koordinatörlüğü ve Yayınlar Koordinatörlüğü görevlerini yürütmektedir. 

57357 Çocukların Kanser Hastanesi (57357 Children’s Cancer Hospital Foundation-CCH) ve OED

Kahire’nin en önemli sağlık hizmet sunucularından birisi olan ve pediatrik onkoloji ve hematoloji alanında dünya standartlarını yakamış bir kurum olan 57357 Çocukların Kanser Hastanesi (57357 Children’s Cancer Hospital Foundation-CCH) 8-9 Kasım 2017 tarihlerinde kuruluşunun 10. yıldönümünü kutladı. CCH bir pediatrik kanser hastanesi oluşunun yanında, multidisipliner çalışmay dünyada en iyi uygulamayı başarmış bir kurumdur. Bünyesinde bir enstitü de bulunduran kurum, en ileri teknolojilere sahip olmakla beraber Amerika Birleşik Devletleri ile ortak doktor, eczacı, hemşire, diyetisyen, radyolog ve psikologlar yetiştirmekte, yüksek lisans ve doktora programları sunmaktadır. 

Kuruluşunun 10. yılını, kurumun bugüne ve bu kaliteye gelmesinde katkısı olan tüm paydaşları ile bir araya gelen CCH yönetimi ve çalışanları, görkemli bir organizasyonla kutladılar. Kutlamaya kuruma uzun yıllar bilimsel ve eğitim yönlerinden Türkiye Onkoloji Eczacıları ve Avrupa Onkoloji Eczacıları Dernekleri adına destek veren Türkiye Onkoloji Eczacıları Derneği Başkanı, Avrupa Onkoloji Eczacıları Derneği Başkan Yardımcısı ve Yakın Doğu Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Klinik Eczacılık ABD Öğretim Görevlisi Uzm. Ecz. Ahmet Sami Boşnak özel davetli olarak katılmıştır. Boşnak, kutlamalar kapsamında Avrupa Onkoloji Eczacıları Derneği adına 57357 Çocukların Kanser Hastanesi ile önümüzdeki 5 yıl için gerçekleştirilecek ortak eğitim faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi amacı ile karşılıklı yapılan bir anlaşmaya imza atmıştır.
Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
189 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın