Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret119145 

Onkoloji Eczacıları Derneği Avrupa Onkoloji Eczacıları Derneği (ESOP) tam üyesidir.

''Sitotoksik İlaç Hazırlama Teknikleri ve Güvenli Oda Yönetimi'' eğitimi ESOP onaylı olarak verilmektedir.

Türkiye, ESOP Yönetim Kurulu üyesidir, Başkan Yardımcılığı, Eğitimler Koordinatörlüğü ve Yayınlar Koordinatörlüğü görevlerini yürütmektedir. 

Anasayfa

Üyelik Modülü tarafımızdan incelenmiştir. 2009 yılından bu yana yapılan üyeliklerde tekrarlar, eczacı olmayan üyeler ve aktif olmayan üyeler görülmüştür. Bu nedenle tüm üyelik kayıtları silinmiştir. Lütfen tekrar üye olunuz.
30.11.2017
The main pharmacy of the anti-cancer center Pierre and Marie Curie of Algiers organized under the impulse of Pr.Dalila Smati head of the pharmacy in this center and with a very dynamic organizing committee led by Dr. Réda Kessal from 25 to 27 October 2017 with he participation of many national and international experts. This appointment take place every two years and it has been the opportunity to meet all the specialties of the center involved in the fighting against cancer. It was held in the beautiful city of the Sahara Timimoune. This congress brought together 150 participants among oncologists, surgeons, radiologists, pathologists, hospital pharmacists and paramedicals; 34 partner laboratories contributed to this event and 19 were present at the congress...
28.11.2017
TEŞEKKÜR 17~19 Kasım 2017 tarihlerinde sizlerin destek ve katkıları ile gerçekleştirdiğimiz 7. Onkoloji Eczacılığı Kongresi’nin ardından bu yazıyı teşekkürlerimi bildirmek üzere yazıyorum. Ülkemiz eczacılığının gelişimine nitelikli katkı sağlama amacı ile yoğun emekle hazırlanan kongremiz, 100’e yakın katılımcısı ile alanında önemli bir misyonu yerine getirmiştir. Kongre esnasında ve sonrasında aldığımız geri bildirimlerde doğru konulara odaklandığımız, zamanı ve mekanı iyi değerlendirdiğimiz sonucuna vardık. Kongre ve workshopların, katılımcıların mesleki bilgi ve deneyimlerine katkı sağladığını, eğitmen ve konuşmacılarımızın doğru seçtiğimizi gördük. Sizlerin geri bildirimleri bizim için çok değerli, bu nedenle lütfen görüş ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşınız. Paylaşımınız önümüzdeki kongre ve etkinliklerimize ışık tutacaktır. Tekrar teşekkür ve takdirlerimizi şahsım ve yönetim kurulum adına sunar ve önümüzdeki kongrelerde de sizleri yol arkadaşımız olarak görmek isteriz.
25.11.2017
"Onkoloji İlaçlarının SUT ve Geri Ödeme Koşulları Rehberi" (ONKO-SUT®) Modülü 11.10.2017 tarihli SUT değişikliklerine göre güncellenmiştir.
13.11.2017
7. ONKOLOJİ ECZACILIĞI KONGRESİ ile ilgili çok önemli bilgi Onkoloji Eczacıları Derneği Yönetim Kurulu olarak aldığımız karar doğrultusunda 16-17-18 Kasım 2017 tarihinde yapılacak olan kongreye gönderilen, bilimsel komitemiz tarafından sergilenmeye yeterli bulunan ve kongrenin 2. günü posteri başında bulunan TÜM poster yazarlarına "Bilimsel Destek Ödülü" verilecektir. Sergilenen posterlerden katılımcıların oyu ile seçilecek en iyi postere "2017 OEK Poster Ödülü" verilecektir. Kongremize posteri ile katılım göstermek isteyen tüm meslektaşlarımızın (öğrenciler dahil) posterlerini en geç 01.Eylül.2017 tarihine kadar poster2017@onkoeczader.org e-posta adresine gönderilmelidir. Poster gönderim şartlarına www.oek2017.com adresinden ulaşabilirsiniz. Bilimsel Destek Ödülü: 500TL 2017 OEK Poster Ödülü: 1000TL+8. Onkoloji Eczacılığı Kongresi'ne Ücretsiz Kayıt ve Konaklama
10.06.2017
7. Onkoloji Eczacılığı Kongremizi duyurmaktan sizlere mutluluk duyuyorum. Ülkemiz eczacılık hizmetleri içerisinde, klinik onkoloji eczacılığı ve antineoplastiklerin hazırlama uygulamaları büyük bir atılım yapmış, büyük yol almıştır. Her geçen gün yenisi faaliyete geçen üniteler, ülkemiz eczacıları olan sizler tarafından yönetilmekte, bu konuda sertifikalı eğitimler düzenlenmekte, başarılarımız yurtdışında temsil edilmekte,uluslararası kabul görmekte hatta takip edilmektedir. Klinik onkoloji eczacılığı, alanında deneyimli hastane eczacılarının bilgi ve tecrübeleri ile örnek çalışmalara imza atmış, genç meslektaşlarımıza ve mesleki geleceğimize büyük ve parlak bir kapı açılmıştır. 2009 yılında hep beraber başlattığımız bu serüven her geçen gün aramıza katılan yeni meslektaşlarımızla güç kazanmaktadır. İnanıyoruz ki, hepimizin isimleri mesleki tarihimize altın harflerle yazılacaktır. 2017 yılı bu başarılarımızın ve deneyimlerimizin en zirvede olduğu yıl olmuştur.
10.06.2017
2017’den herkese kocaman bir merhaba. Her anlamda yorucu bir yıl oldu. Ama her zaman olduğu gibi zaman durmadı, aktı gitti. Sıkıntılarından dolayı mıdır nedir bilmem, çok ama çok uzun, bitmeyen bir yıla, geride bıraktığımıza çok da üzülmeden veda ettik. Onkoloji Eczacıları olarak, tüm dünyadaki dostlarımızla birlikte 2017’yi büyük bir umut ve yüksek bir beklenti ile karşılıyoruz. Dünya’nın neresinde olursak olalım yeni yılı iyi dileklerle karşılıyor, gerçekleştirmek istediğimiz hayaller için kendimize yeni bir şans vermek ve moral bulmak istiyoruz. 2017 yılını, kadim yol arkadaşımız Avrupa Onkoloji Eczacıları Derneği (ESOP) ile beraber tüm dünyada Onkoloji Eczacılığı Yılı ilan ettik. 2017 yılı içerisinde 28 ülkede yaklaşık 40 bilimsel organizasyon gerçekleştireceğiz...
31.12.2016
Onkoloji Eczacıları Derneği olarak ülkemizde düzenlediğimiz Beslenme Destek Eczacılığı Eğitimlerini Avrupa'ya taşıdık. 12-16 Aralık tarihleri arasında düzenlenen eğitime uzaktan eğitim sistemi ile katılarak NUTRITION SUPPORT PHARMACY Eğitimini Türkiye'den verdik. Eğitimde tamamen bizler tarafından standardize edilen 5 Adımda Beslenme Destek Eczacılığı sistemini Avrupalı meslektaşlarımıza eğitim olarak verdik. Dernek Başkanımız Uz Ecz Ahmet Sami Boşnak tarafından verilen eğitim büyük ilgi ile izlenen eğitim sonrası gelen sorular bu konuda ne kadar ileri düzeyde olduğumuzu gösterdi.
17.12.2016
 2  ...