Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam31
Toplam Ziyaret142057 

Onkoloji Eczacıları Derneği Avrupa Onkoloji Eczacıları Derneği (ESOP) tam üyesidir.

''Sitotoksik İlaç Hazırlama Teknikleri ve Güvenli Oda Yönetimi'' eğitimi ESOP onaylı olarak verilmektedir.

Türkiye, ESOP Yönetim Kurulu üyesidir, Başkan Yardımcılığı, Eğitimler Koordinatörlüğü ve Yayınlar Koordinatörlüğü görevlerini yürütmektedir. 

Anasayfa

5-6 Ekim de İzmir'de gerçekleştirdiğimiz kongremizin tüm sunumlarına DOSYALAR sekmesinden ulaşabilirsiniz.
08.10.2012
07/06/2012 tarihin de TEB Ankara da düzenlenen bizimde katıldığımız ve Onkoloji Eczacıları hakkında ciddi sonuçlar aldığımız, Hastane ve Kamu Eczacıları Komisyonu 2.Toplantısının raporu yayınlanmıştır. Raporun içeriği için lütfen detaya bakınız. 3.toplantı 26.09.2012 tarihinde yapılacaktır. Rapor ile ilgili olarak katkı ve eleştrilerinizi bizzat toplantıya katılarak yapabileceğiniz gibi bizler aracılığı ile de iletebilirsiniz. Raporun bu kadar geç sitemizde yer almasının sebebi raporla ilişkili ekleme ve çıkartmaların toplantı sonrasında da yapılmasıdır. Ekte okuyacağınız rapor son halidir. Saygılarımızla.
24.08.2012
Avrupa Onkoloji Eczacıları Derneği aylık bülteninde derneğimiz tarafından hazırlanan Antineoplastik İlaç Hazırlama Rehberi kitabımız hakkında bir yazı yayınlanmıştır. Avrupa genelinde halen bir el kitabı olmaması nedeniyle çok dikkat çeken bu çalışmamız, halen yurtiçindeki meslektaşlarımız tarafından kullanılmaktadır. Yakın gelecekte ingilizceye çevirisini yaparak Avrupa da da kullanılabilir hale getirmek için çaba harcamalıyız. Bu başarıda emeği olan tüm Eczacı ve Teknisyenlerimizi kutluyoruz.
14.08.2012
Saygıdeğer Meslektaşlarımız, eğitimlerimizin Sağlık Bakanlığı ve TEB de onaylı olması amacı ile protokol çalışmaları içerisindeyiz. Bu süre içerisinde eğitimlerimize bir süre ara vermiş durumdayız. Bilgilerinize sunulur.
07.08.2012
Onkoloji Eczacıları Derneği ve Enfeksiyon ve Nutrisyon Destek Eczacıları Derneği'nin ortaklaşa düzenleyeceğimiz kongremiz, geçen yıl olduğu gibi farklı konu ve konuşmacıları ile sizlerle beraber olacaktır. 05-06 Ekim 2012 tarihlerinde, İzmir Hilton Otelde gerçekleştireceğimiz kongremize katılımınızı bekler saygı ve sevgilerimizi sunarız. Bilimsel Program için lütfen yandaki postere tıklayınız.
07.08.2012
Türk Eczacıları Birliği 38.Dönem Hastane ve Kamu Eczacıları Komisyonu, 22.03.2012 tarihinde saat 10:30’da TEB binasında ilk toplantısını gerçekleştirdi. Komisyonda toplam 24 Bölge Eczacı Odasından birer üye bulunmakla beraber, 22.03.2012 tarihinde yapılan ilk toplantıya 10 Eczacı odasından toplam 11 kişi katılım sağladı. Toplantıda “kamu eczacısı” tanımında, kavram karmaşası olduğuna dikkat çekilerek, bu tanıma açıklık getirilmesi konusu ile kamuda ve hastanelerde çalışan eczacıların karşılaşmış olduğu bazı sıkıntıların tespiti yapıldı.
28.03.2012
Uzm.Ecz. Hakkı Ozceltık, Uşak İl Saglik Müdürlüğü Tedavi Hizmetleri Sube Müdürü olarak atanmistir. Bu konuda da Türkiye'de bir ilki başaran meslektaşımıza yeni görevinde basarılar diliyoruz.
27.03.2012
ESO European School of Oncology uzun yıllardır Onkoloji konusunda profesyonel eğitimler veren bir kurumdur. Bugüne kadar Medikal Onkoloji, Pediatrik Onkoloji, Onkoloji Hemşireliği, Radyoonkoloji gibi bir çok onkoloji alt alanında eğitimler gerçekleştirmiştir.
24.03.2012
... 14 ...