Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam33
Toplam Ziyaret128605 

Onkoloji Eczacıları Derneği Avrupa Onkoloji Eczacıları Derneği (ESOP) tam üyesidir.

''Sitotoksik İlaç Hazırlama Teknikleri ve Güvenli Oda Yönetimi'' eğitimi ESOP onaylı olarak verilmektedir.

Türkiye, ESOP Yönetim Kurulu üyesidir, Başkan Yardımcılığı, Eğitimler Koordinatörlüğü ve Yayınlar Koordinatörlüğü görevlerini yürütmektedir. 

Anasayfa

Saygıdeğer Meslektaşlarımız, eğitimlerimizin Sağlık Bakanlığı ve TEB de onaylı olması amacı ile protokol çalışmaları içerisindeyiz. Bu süre içerisinde eğitimlerimize bir süre ara vermiş durumdayız. Bilgilerinize sunulur.
07.08.2012
Onkoloji Eczacıları Derneği ve Enfeksiyon ve Nutrisyon Destek Eczacıları Derneği'nin ortaklaşa düzenleyeceğimiz kongremiz, geçen yıl olduğu gibi farklı konu ve konuşmacıları ile sizlerle beraber olacaktır. 05-06 Ekim 2012 tarihlerinde, İzmir Hilton Otelde gerçekleştireceğimiz kongremize katılımınızı bekler saygı ve sevgilerimizi sunarız. Bilimsel Program için lütfen yandaki postere tıklayınız.
07.08.2012
Türk Eczacıları Birliği 38.Dönem Hastane ve Kamu Eczacıları Komisyonu, 22.03.2012 tarihinde saat 10:30’da TEB binasında ilk toplantısını gerçekleştirdi. Komisyonda toplam 24 Bölge Eczacı Odasından birer üye bulunmakla beraber, 22.03.2012 tarihinde yapılan ilk toplantıya 10 Eczacı odasından toplam 11 kişi katılım sağladı. Toplantıda “kamu eczacısı” tanımında, kavram karmaşası olduğuna dikkat çekilerek, bu tanıma açıklık getirilmesi konusu ile kamuda ve hastanelerde çalışan eczacıların karşılaşmış olduğu bazı sıkıntıların tespiti yapıldı.
28.03.2012
Uzm.Ecz. Hakkı Ozceltık, Uşak İl Saglik Müdürlüğü Tedavi Hizmetleri Sube Müdürü olarak atanmistir. Bu konuda da Türkiye'de bir ilki başaran meslektaşımıza yeni görevinde basarılar diliyoruz.
27.03.2012
ESO European School of Oncology uzun yıllardır Onkoloji konusunda profesyonel eğitimler veren bir kurumdur. Bugüne kadar Medikal Onkoloji, Pediatrik Onkoloji, Onkoloji Hemşireliği, Radyoonkoloji gibi bir çok onkoloji alt alanında eğitimler gerçekleştirmiştir.
24.03.2012
Türk Onkoloji Eczacıları olarak EAHP kongresinde yer alan GSK ilaç firması ve ESOP Avrupa Onkoloji Eczacıları Derneği ortak projesinin çalışmasına katıldık. Çalışma Grubu üyesi ve dernek başkanımız Uzm.Ecz.Ahmet S BOSNAK, yapılan sunumun ardından, proje yönetim toplantısına katıldı.
24.03.2012
Saygıdeğer Meslektaşlarım, 26-29 Ocak 2012 tarihlerinde Hamburg/Almanya’da benim ve Ecz. Ayşegül Gümüş’ün katıldığı NZW ve ESOP Delege Toplantısı hakkında sizleri bilgilendirmek isterim. Her yıl ortalama aynı tarihlerde yapılan toplantıya Türkiye olarak dört yıldır katılıyoruz. Her yıl hem tecrübemizde hem de ESOP içerisindeki etkinliğimiz ve yetkinliğimizde artış oluyor. Bu sene Ayşegül Hanım’ın da katılımı ile Türkiye daha güçlü bir şekilde temsil edilmiş oldu.
03.02.2012
Kongremiz, Avrupa Onkoloji Eczacıları Derneği'nin yayınladığı dergide yer almıştır.
26.12.2011
... 14 ...